torty bagietki

Jak zamawiać?

Torty możesz  zamówić wyłącznie w sklepie ze względu na to, że są potrzebne ustalenia co do wielkości tortu, składu i typu dekoracji. Panie sprzedawczynie udzielą ci dokładnych informacji i będziesz mógł spokojnie przejrzeć album ze zdjęciami tortów. Jest wymagana również zaliczka na tort, dlatego zapraszamy do odwiedzenia naszych punktów sprzedaży. Ich listę znajdziesz tutaj. 

Jeśli chcesz złożyć zamówienie przedświąteczne zapraszam do  obejrzenia możliwości w formie plakatu. klik.

Dekorowanie tortu jest pracą ręczną, dlatego też odbierany tort może się nieznacznie  różnić od tego na zdjęciu. Poniżej zamieszczamy kilka najczęściej powtarzanych pytań i odpowiedzi na nie.

Ile  dni wcześniej muszę złożyć zamówienie na tort?

Na torty w dekoracji z kremu przyjmujemy zamówienia najpóźniej 3 dni wcześniej, a na torty z dekoracją w stylu angielskim 5 dni wcześniej.

Jakiej wysokości zaliczkę należy wpłacić?

30% wartości tortu.

Czy mogę wybrać dekorację tortu?

Oczywiście. W każdym sklepie jest album zdjęć z tortami.  Możesz wybrać dekorację z albumu lub przedstawić swoją wersję dekoracji. Jako pomysł możesz wykorzystać zdjęcie, które będzie obrazowało charakter uroczystości. W dniu zamawiania tortu wystarczy przynieść zdjęcie w wersji papierowej lub elektronicznej i zostanie ono wydrukowane barwnikami spożywczymi na opłatku.

torty ze zdjęciem

Czy cena tortu jest uzależniona od dekoracji tortu?

Tak, cena tortu jest uzależniona od rodzaju dekoracji. Torty dekorowane kremem są tańsze, dekorowane masą cukrowa są droższe.

Czy mogę zamówić tort w innym kształcie?

Tak, możesz zamówić tort w różnych kształtach, najczęściej wybierane to kwadraty, prostokąty, koła, serca. Są możliwe również zamówienia indywidualne, które wymagają dodatkowych uzgodnień.

Jak zamówić tort komunijny?

tort komunijny

Możesz zamówić każdy z tortów standardowych i firmowych z wyjątkiem tortu malinowego, szwarcwaldzkiego, sezonowego i „Marchello”. W tortach opartych na kremie jest użyty do masy alkohol, którego są pozbawione torty oparte na bitej śmietanie. Dekoracje obrazują ceremonię, wykonane są z bitej śmietany lub kremu, w kolorze białym lub jeśli jest zamawiający to określi – w kolorze dla dziewczynki lub chłopca, czyli różowym lub niebieskim. Można wybrać tylko dekorację spośród przedstawionych na zdjęciach, które są widoczme tutaj. Jeśli ktoś chce tort komunijny ze zdjęciem dziecka, powinien dostarczyć zdjęcie w momencie składania zamówienia.  Torty komunijne wykonujemy jedynie od rozmiaru dużego, a niektóre modele jedynie od rozmiaru XL. Wzory dekoracji są stałe i przypisane do danego tortu. Najczęściej wybierana jest dekoracja w kształcie książki i tutaj proponujemy dwie wersje – większą na 30-40 porcji i mniejszą na 20-28 porcji.

 Czy dekoracje są jadalne?

W dekoracji bywają też używane elementy plastikowe, dlatego też nie wszystkie elementy dekoracji są jadalne. 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>