torty bagietki

Jak zamawiać?

Torty możesz  zamówić wyłącznie w sklepie ze względu na to, że są potrzebne ustalenia co do wielkości tortu, składu i typu dekoracji. Panie ekspedientki udzielą ci dokładnych informacji i będziesz mógł spokojnie przejrzeć album ze zdjęciami tortów. Jest wymagana również zaliczka na tort, dlatego zapraszamy do odwiedzenia naszych punktów sprzedaży.

Dekorowanie tortu jest pracą ręczną, dlatego też odbierany tort może się nieznacznie  różnić od tego na zdjęciu.

Ile  dni wcześniej muszę złożyć zamówienie na tort?

Na torty w standardowej, proponowanej przez nas dekoracji, przyjmujemy zamówienia najpóźniej 3 dni wcześniej, torty przygotowane zgodnie w Waszym projektem należy konsultować tydzień wcześniej.

Jakiej wysokości zaliczkę należy wpłacić?

30% wartości tortu.

Czy mogę wybrać dekorację tortu?

Oczywiście. W każdym sklepie jest album zdjęć z tortami.  Możesz wybrać dekorację z albumu lub przedstawić swoją wersję dekoracji. Jako pomysł możesz wykorzystać zdjęcie, które będzie obrazowało charakter uroczystości. W dniu zamawiania tortu wystarczy przynieść zdjęcie w wersji papierowej lub elektronicznej i zostanie ono wydrukowane barwnikami spożywczymi na opłatku.

 

Czy cena tortu jest uzależniona od dekoracji tortu?

Tak, cena tortu jest uzależniona od rodzaju dekoracji. Jej wysokość jest uzależniona głównie od jej poziomu skomplikowania oraz czasu, jaki nasze dekoratorki musza poświęcić aby wykonać tort.

Czy mogę zamówić tort w innym kształcie?

Tak, możesz zamówić tort w różnych kształtach, najczęściej wybierane to kwadraty, prostokąty, koła, serca. Są możliwe również zamówienia indywidualne, które wymagają dodatkowych uzgodnień.

Czy dekoracje są jadalne?

W dekoracji bywają też używane elementy plastikowe, dlatego też nie wszystkie elementy dekoracji są jadalne. 

 

MASZ DODATKOWE PYTANIA? ZADZWOŃ +48 694 485 748

 

 

 

 

 

 

8 myśli nt. „Jak zamawiać?

 1. Jarmila Jabłońska

  Dzień dobry,
  chciałabym zamówić tort na pierwsze urodziny córeczki, czy istnieje możliwość zamówienia tortu jednopiętrowego ze zdobieniem w stylu angielskim jak tort weselny nr 10d? Tylko środkowe piętro – kolor srebrny, pikowany z dekoracją na górze w postaci różowej różny oraz cyfry 1? Chciałabym zamówić najmniejszy możliwy rozmiar, proszę także o informację jaki jest koszt takiego tortu.
  Chciałabym także zamówić drugi tort bez dekoracji, tylko wykończony jasnym kremem (chcę go sama ozdobić) czy jest taka możliwość? Interesuje mnie najmniejszy możliwy rozmiar oraz cena.
  Pozdrawiam
  Jarmila Jabłońska

  Odpowiedz
 2. Anastazja

  Witam chciałabym zamówić tort na roczek dla coreczki w kolorze białym z masy cukrowej pikowany złotymi koralikami na górze postać misia trzymającego 1 (napis roczek Eli) też jesli jest mozliwosc wyciety z masy cukrowej na dole wstążka w kolorze różowym…..(https://goo.gl/images/QQVi53 ) zdjecie pogladowe…tort chcialabym by wynosil nie wiecej niz 1,5 kg prosze o informacje zwrotna

  Odpowiedz
  1. Adam Lemańczyk

   Witam chętnie realizujemy zamówienia na torty specjalne. Na Pani adres mailowy wysyłam wszystkie szczegóły.

   Odpowiedz
 3. Monika

  Witam.
  Czy zrobia mi Państwo tort na 1 września odbiór Elbląg 1,5-2 kg w kształcie ala jednorożec dla corki na urodziny. Bez żadnych mas plastycznych tylko na kremie. Zdj mniej więcej jak ma wyglądać moge wyslac tylko prosze o adres meilowy bo tu nie mogę zalaczyc.
  Pozdrawiam.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *