mrozona herbata

Mrożone herbaty

W życiu nie piłam nic lepszego niż mrożona zielona herbata „Bagietki”.

To opinia jednej z klientek Domu chleba. Spróbuj, może i ty pokochasz bagietkowe herbaty. Lato jeszcze w pełni, warto ochłodzić się mniej standardowo.

mrożnona herbata

Herbaty są robione na bazie herbaty zielonej i czarnej. Do zimnego napoju wrzucamy kruszony lód i dolewamy odrobinę słodko-kwaśnego syropu z czarnego bzu. Całość podana jest w wysokiej szklance z mrożonymi brzegami. Światło przechodzące przez napój załamuje się w kryształkach lodu, a my możemy delektować niezwykły smak, lśnienie i rozbłyski w lekko żółtej, lodowej  toni. Do herbaty dorzucamy truskawki lub owoce cytrusowe i listek mięty, co daje nie tylko delikatny posmak, ale też cieszy nasze oczy czerwienią, pomarańczem, zielenią. Całość smaku, aromatu i radosnych kolorów zatopionych w szklance sprawia, że łatwo jest nam się ochłodzić i odprężyć w kawiarniano-sklepowym zaciszu.

herbata mrożona

Zapraszamy na degustację do Domów chleba – w Chojnicach, Człuchowie, Bytowie, Malborku, Szczecinku oraz do kawiarni w Miastku.

herbata mrożona czarna (5)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>