tort komunijny

Torty komunijne

Możesz zamówić torty oparte na bitej śmietanie, bitej śmietanie z owocami (brzoskwiniami lub wiśniami), bitej śmietanie czekoladowej, czekoladowej z wiśniami, truskawkowej, cytrynowej, o smaku toffi. Możesz też zamówić tort firmowy: „Porzeczkową nutę”, ananasowy „Roche”., lub kokosowy. Dekoracje obrazują ceremonię, wykonane są z masy cukrowej lub kremu, w kolorze biało-złotym lub – jeśli zamawiający to określi – w kolorze różowym lub niebieskim. Można wybrać tylko dekorację spośród przedstawionych poniżej na zdjęciach,  Torty komunijne wykonujemy jedynie od rozmiaru dużego, a niektóre modele jedynie od rozmiaru XL. Wzory dekoracji są stałe i przypisane do danego tortu. Najczęściej wybierana jest dekoracja w kształcie książki i tutaj proponujemy dwie wersje – większą na 30-40 porcji i mniejszą na 20-28 porcji. Nie wszystkie elementy dekoracji są jadalne.

Dokładnych uzgodnień proponujemy dokonać w sklepach, których sieć znajdziesz tutaj.

Na przyjęcie komunijne polecamy też z naszej oferty chlebek okolicznościowy oraz produkty deserowe i ciasta. Dekoracja tortu jest wykonywana ręcznie i może nieznacznie odbiegać od widoku zdjęcia. Zapraszamy do przejrzenia dwóch galerii – z tortami i ciastkami komunijnymi.

Polecamy też artykuł o pierwszej komunii św.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jedna myśl nt. „Torty komunijne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>