kanapki w Bagietce

Zapraszamy na kanapki

Ciągle staramy się rozszerzyć ofertę, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Najpierw pojawiły się kawy, herbaty i lody, teraz nadszedł czas na kanapki, które można kupić od kilku tygodni w niektórych naszych sklepach. Mamy kilka propozycji kanapkowego posiłku – z wędlinami i wegetariańskie, z różnymi dodatkami typu: ser, pesto, sałaty, krążki cebuli, ogórek, pomidor, majonez.  Zawsze jest wykorzystywana bagietka lub kromki chleba orkiszowego. Majonezem smarujemy górną i dolną warstwę kanapki, również z obydwu stron jest położona sałata, by pieczywo nie wchłaniało wilgoci z jarzyn, a smaki nie przenikały się zbyt mocno. Sałata dla podkreślenia smaku jest pryskana oliwą. Wszystkie jarzyny i owoce są wcześniej myte, pracujemy w rękawiczkach jednorazowych. Przy produkcji inspirowaliśmy się tradycjami spożywania pewnych produktów w różnych krajach, stąd też pojawiły się nazwy: polska, włoska, francuska i grecka. Wybierz swoją ulubioną i skosztuj, gdy masz tylko ochotę na coś, co nie tylko zaspokoi twój głód, ale również dostarczy ważnych mikroelementów i witamin. Jeśli chcesz zjeść na miejscu, koniecznie spróbuj naszych herbat, teraz zwłaszcza proponujemy rozgrzewające.

Kanapki możesz skosztować już w kilku punktach sprzedaży: przy ul. Traugutta w Człuchowie, przy ul. Wyszyńskiego w Szczecinku, przy ul. Solidarności i Dąbrowskiego w Tczewie, przy ul. J. Stawińskiego w Koszalinie, w Galerii Malborskiej, w Elblągu, w Rumii, w Chojnicach w ABC, w Gdańsku przy ul. Warszawskiej i Rakoczego, w Drawsku Pomorskim i w Tucholi, w Złotowie, przy ul. Bohaterów Westerplatte.

Każdą z kanapek możesz zażyczyć sobie na grillowanej bagietce.

Kanapka polska

Kanapka polska (2)

bagietka, majonez, sałata, ser, kiełbasa krakowska lub salami, pomidor, ogórek, rukola, pieprz

Kanapka grecka

kanapka grecka (2)

bagietka, oliwa z czerwonym pesto, sałata, ser feta, pomidor, ogórek, krążki cebuli, oliwki, rukola, pieprz

Kanapka włoska

kanapka włoska (2)

bagietka, oliwa z zielonym pesto, sałata, mozzarella, pomidor, oliwki, bazylia i rukola, pieprz

Kanapka francuska

kanapka francuska (1)

bagietka, ser, szynka szwarcwaldzka, duża ilość rukoli

Kanapka na kromce

kanapka na kromce

1 kromka chleba orkiszowego, majonez, sałata, ser, krakowska sucha, pomidor, ogórek, rukola

Kanapka z jajkiem

kanapka z jajkiem
Bułka grahamka podłużna, sałata, jajko, pomidor, szczypior, sól, pieprz

A do kanapki proponujemy ulubioną herbatę, w czasie zimowym z pewnością nas rozgrzeje. 🙂 Zapraszamy na herbatę imbirową, korzenną i malinową.

imbirowa (2)

 

2 myśli nt. „Zapraszamy na kanapki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *