dom chleba w człuchowie

Dom chleba w Człuchowie

dom chleba w czluchowie

Kolejne miejsce dla niezapomnianego smaku i zapachu zostało otwarte. W Człuchowie, przy ul. Traugutta 11 można już dokonywać zakupów pieczywa w Domu chleba. Piękny zapach pieczywa będzie kupującym towarzył dłużej ze względu na dodatkowy wypiek bułek, bagietek i chleba chojnickiego na miejscu. Klienci w Człuchowie mają szansę częściej niż raz dziennie kupić ciepłe, świeże pieczywo i popatrzeć też na panów piekarzy, którzy pracują za przeszkloną ścianą.

dom chleba w człuchoowie

Wypiek świezych bułek dokonuje się kilka razy dziennie

Jak zwykle zaskakuje nas wystrój tego lokalu – miękkie kanapy, stare zdjęcia i orzechowy, przedwojenny kredens – to wszystko świadczy o wielkiej trosce właścicieli Bagietki. Trosce o to, by  zakupy stały się przyjemnością. A jeśli ulegniemy urokowi chwili i z nostalgią pomyślimy o starych czasach, to pamiętajmy też o tym, że możemy dłużej pobyć w tym pachnącym domem miejscu. Wystarczy przysiąść na chwilę z zamówioną kawą i ciastkiem lub kanapką i poddać się urokowi zapachu i wspomnień tego, co minęło, a było pięknem.

dom chleba w czluchowie

dom chleba w czluchowie

Czekają na nas też pyszne, własnej produkcji lody, które w czasie dobrej pogody zawsze można spożyć na zewnątrz w otoczeniu kwiatów, na wygodnych krzesłach.

dom chleba w czluchowie

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *