Torty na specjalne okazje

Studniówka, wieczór panieński, wieczór kawalerski, jubileusz firmy, urodziny, rocznica ślubu  – znaczenie każdej uroczystości może podkreślić tort wykonany w naszej pracowni cukierniczej. Duże doświadczenie w dekorowaniu sprawia, że torty są niezwykle piękne i zachwycają nie tylko smakiem, ale i wyglądem.

Wyboru tortu na okazję specjalną możesz dokonać zarówno spośród tortów firmowych jak i standardowych z wyjątkiem tortu malinowego, sezonowego, szwarcwaldzkiego, Marchello. Szczegółowych informacji udzielają ekspedientki w naszych punktach sprzedaży, których adresy znajdziesz tutaj.

Dekoracja tortu jest również możliwa wg pomysłu indywidualnego Klienta. Dekoracje są wykonywane ręcznie i mogą delikatnie różnić się swym wyglądem od zdjęcia tortu. Nie wszystkie elementy dekoracji są jadalne.

Jako pomysł możesz wykorzystać zdjęcie, które będzie obrazowało charakter uroczystości. W dniu zamawiania tortu wystarczy przynieść zdjęcie w wersji papierowej lub elektronicznej i zostanie ono wydrukowane barwnikami spożywczymi na opłatku.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *